Кримський пул конференцій Далівського університету зібрав науковців з різних країн

На базі Євпаторійського відділення Кримського факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбувся Кримський пул міжнародних науково-практичних конференцій. У його роботі взяли участь 350 вчених і практиків з України, Росії, Польщі, США, Ізраїлю, Румунії, Швейцарії та Угорщини.

Кримський пул об’єднав п’ять заходів: I Міжнародну науково-практичну конференцію «Управління економічним розвитком: проблеми теорії та практики», I науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Тенденції розвитку національного та міжнародного бізнесу в ХХІ столітті», I міжнародну науково-практичну конференцію «Державна політика та реформи в економічній, правовій, соціальній та інформаційній системах сучасного суспільства», III Міжнародну науково-практичну конференцію «Ділове і публічне адміністрування» та VII Міжнародну науково-практичну конференцію «Розвиток трудового потенціалу в умовах інноваційної економіки». Організаторами двох останніх конференцій виступили кафедра адміністрування та кафедра управління персоналом та економічної теорії СНУ ім. В. Даля.

На пленарному засіданні були представлені майже 20 найцікавіших та актуальних доповідей з тематики конференцій. Також присутнім пропонувалися до перегляду відеозвернення ректора Невинномиського інституту економіки, управління та права (Росія) Тетяни Рябченко, кандидата педагогічних наук, доцента, Заслуженого вчителя Російської Федерації, директора Азовського філії «Євразійського відкритого інституту» Євгенія Захарченко, начальника відділу Департаменту статистики Міжнародної організації праці (м. Женева, Швейцарія) Ігоря Чернишова та професора Зінгера з Державного Університету Аляски (Фербенкс, США).

У рамках проведення науково-практичних конференцій відбувся майстер-клас з використанням інтерактивних освітніх технологій, авторами якого виступили доценти кафедри адміністрування СНУ ім. В. Даля кандидат економічних наук Наталія Держак і кандидат економічних наук Оксана Ромахова. За результатами проведення Кримського пулу видано п’ять збірників матеріалів конференцій.