Кубок ректора СНУ ім. В.Даля з КВК вперше виграли краснодонські далівці

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулася фінальна гра сезону з КВК за Кубок ректора. У фіналі змагалися чотири команди: «Масфильм», «До лампочки», «Ответственность» та «БМВ» (команда Краснодонського факультету інженерії та менеджменту СНУ ім. В. Даля). Команди традиційно грали п’ять конкурсів – привітання, розминка, відео конкурс, конкурс капітанів та музичне домашнє завдання. Зі сцени лунали жарти не тільки про студентське життя. Жартували і на серйозні теми світової фінансової кризи. За відгуками журі всі КВКшніки показали високий рівень підготовки. За сумою балів перемогу отримала команда «БМВ», набравши в загальному підрахунку 26,4 балів. «БМВ», або ж «Банда мирного Востока» існує вже три роки. Вони стали першою командою, яка принесла перемогу у фіналі своєму факультету. Кубком ректора СНУ ім. В. Даля закінчився сезон КВК. Сезон 2009 року почнеться вже незабаром – у лютому.