Курси англійської мови для студентів Університету

СНУ ім. В. Даля оголошує про початок набору в групи слухачів вивчення англійської мови для студентів університету.

Заняття розпочнуться у вересні 2017 року і триватимуть по червень 2018 року включно. Графік проведення занять складатиметься з урахуванням зручності відвідування курсів більшістю слухачів. Також буде узгоджуватися навчальний план та тематика занять.

Для студентів університету відповідний навчальний план може формуватися за такими напрямами:

• підготовка до вступу до магістратури (аспірантури);
  • удосконалення розмовної англійської;
  • універсальне вивчення і поглиблення знань з англійської мови.

Планується формування декількох груп в залежності від рівня початкових знань англійської мови. Заняття в групах будуть вести різні викладачі за різними перспективними і сучасними методиками, що дозволить зацікавленим особам обирати для себе найбільш оптимальний варіант.

Заняття проводяться у вигляді гри, цікаво, а також відносно незалежно одне від одного, що дозволяє повноцінно включатися у навчання через певний час після перерви без втрат в якості вивчення англійської мови.

Викладачі мають значний досвід роботи з групами слухачів різного рівня знань.

Записатися на курси можна у кімнаті № 218 навчального корпусу СНУ ім. В.Даля. Контактний телефон: 099-033-36-94.