Курси англійської – це не тільки мова

У Центрі підвищення кваліфікації, перепідготовки та удосконалення Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля завершились чергові курси вивчення англійської мови.

Група людей різного віку й роду занять (в тому числі представники вітчизняних компаній та державних організацій: ПАО «Укрнафтохімпроект», Луганської обласної державної адміністрації, Сєвєродонецької міської лікарні, АТ «Ощадбанк»), значно вдосконалили рівень володіння англійською.

Програма курсів містить говоріння, слухання, читання та письмо на базовому рівні (Elementary). Успішність навчання студентів обумовлена великою мірою тим, що доцент кафедри іноземних мов та професійної комунікації Тетяна Модестова, яка вела заняття, застосовує під час аудиторної роботи комунікативний підхід, а навчальне навантаження розподіляється за формулою 80 на 20. Тобто, 20% часу припадає на ознайомлення з новим теоретичним матеріалом та пояснення викладача, а 80% присвячується практиці та інтенсивному відпрацюванню відповідних навичок.

Випускники курсів англійської мови

Слід зазначити, що програма та формат курсів постійно вдосконалюються задля того, щоб задовольняти вимогам часу та інтересам слухачів, охоплювати якнайширшу аудиторію. Завдяки зусиллям висококваліфікованих фахівців Центру студенти не лише отримують знання англійської мови, а й розширюють свій світогляд, ерудицію, і – чи не найголовніше на сьогодні – стають більш конкурентоспроможними на ринку праці.

Про те, наскільки цікавим та корисним є навчання на курсах, свідчать відгуки слухачів.

«Я змогла практично закріпити опанований теоретичний матеріал. Значно поліпшила розмовну англійську, письмо та  розуміння мови на слух. Також завдяки цьому курсу я отримала нових друзів та масу позитивних емоцій».

«Підвищила впевненість використання розмовної англійської, удосконалила навички роботи в команді. Було весело, цікаво та пізнавально».

«Відновила навички розмовної англійської, багато чого дізналася про відмінності британської та американської англійської. Важливим досягненням для мене стала постановка гарної вимови. Курси допомогли мені навчитися правильно будувати речення та доцільно використовувати граматичні часи. Запам’яталося багато тем, пов’язаних з культурою та побутом американців та британців».

«Підвищив впевненість та грамотність використання англійської мови, закріпив матеріал, який проходив раніше. Сподобалася форма проведення занять, залучення ігрових елементів, постійне використання англійської мови під час заняття».

«Хочу висловити велику подяку викладачу, Модестовій Тетяні Василівні, яка допомогла мені полюбити англійську мову. З її допомогою навчилася думати англійською, дізналася багато нового та цікавого про культуру та пам’ятки англомовних країн. Технології, які застосовував наш викладач, взагалі посприяли розвитку моїх інтелектуальних здібностей».

«Стала більш вільно розмовляти англійською мовою. Було цікаво вивчити нові стійкі вирази,окрема подяка за постановку вимови».

«Зважаючи на мій початковий низький рівень, успіхи є особливо помітними. Раніше я погано розуміла, що каже викладач англійською мовою, зараз я розумію майже все. Я не могла висловити власну думку, соромилася говорити англійською. Зараз я можу відповісти на запитання та не боюся помилитися. Я можу спілкуватися англійською мовою в межах вивченої тематики (робота, подорожі, транспорт тощо). Хай ще не все в мене виходить, але є очевидний прогрес».

«99% заняття проводилося англійською мовою. Це стимулювало студентів по максимуму використовувати свій потенціал. Результат опанування курсу – поповнення словарного запасу та відновлення навичок використання граматичних часів».

«Цей курс для мене став відправною точкою щодо прийняття рішення продовжити вивчення англійської мови. Запам’яталися цікаві групові вправи та інтерактивні завдання, а також чудовий доброзичливий колектив».

Мовні курси проводяться ще в двох групах і закінчаться  у червні, а з вересня в Центрі підвищення кваліфікації, перепідготовки та удосконалення чекають на нових слухачів. Як ними стати, можна заздалегідь довідатись за телефоном (066) 645 2755. Вартість навчання на сьогодні 500 грн/місяць.