Київ – місто каштанів, а Луганськ – вишень: біля Далівського університету висадили вишневий сад

Біля п`ятого корпусу Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля в рамках соціального проекту під назвою «Вишневий сад» посаджено 100 молодих саджанців вишні.

Учасникам акції – студентам, викладачам Далівського університету й просто активістам на врочистому висадженні дерев не перешкодив навіть зливний дощ. «Дощ під час усякої справи – це до вдачі, – говорили учасники, з азартом закопуючи молоді деревця».

Посадка саду присвячена до святкування 90-річчя університету, 40-й річниці Дня Землі, що відзначається щорічно 22 квітня, а також у рамках Загальнодержавної програми формування національної екологічної мережі України на 2000-2015 роки. Висаджені вишні відбиралися спеціально.

«На заклик участі в акції відгукнулося дуже багато людей, – розповів директор Східноукраїнського бізнес-інкубатора Андрій Смородін. – Вважаю, що подібні акції ми будемо проводити й надалі».

Проект проводиться за підтримкою ректорату університету, громадської організації «Східноукраїнський бізнес-інкубатор» і фонду Віктора Пінчука. Проект проводиться під егідою залучення уваги громадськості до проблем забруднення навколишнього середовища, формування ціннісних відносин і патріотичного духу студентської молоді.