Print

Лідери студентського самоврядування України зустрілися в Києві

 

В.о. голови студентської ради СНУ ім. В. Даля Ганна Какауліна представила університет на першій зустрічі оновленої Студентської ради при Міністерстві інформаційної політики. На зустрічі студенти зі всієї України говорили про цілі, ідеї та можливості їх реалізації.

З новими членами #СтудрадаМІП прийшла поспілкуватися генеральний директор "Книги рекордів України", радник президента СКУМО, власник журналу "БізнесWOMAN" Анна Крисюк.

Також з молоддю зустрівся співзасновник журналу «Куншт» Кирило Бескоровайний, який порадив молоді із Студради не боятися втілювати власні ідеї. Краще втілюватися проект в життя з помилками, ніж взагалі його не реалізувати, а в роботі всі помилки можна виправити і постійно вдосконалюватись, зазначив спікер.

Дискусійна панель зустрічі #СтудрадаМІП відбулася із запрошеними експертами: заступником міністра інформаційної політики України Дмитром Золотухіним, директором центру комунікації КНУ імені Тараса Шевченка Оленою Добржанською, автором проекту "Україна. Повернення своєї історії" Акімом Галімовим.