Print

Літня школа IBS – вдалий старт твого бізнесу!

 

Літня Школа IBS – унікальнаможливість для усіх бажаючих дізнатись більше про бізнес. Цей проект створений для тих, хто хоче вдосконалюватись, розвиватись та знаходити свіжі ідеї для реалізації власної справи.

На Літній Школі IBS учасники навчаться ставити перед собою правильні цілі для себе та своєї бізнес-справи, а шляхи до їх реалізації допоможуть знайти спікери школи – провідні спеціалісти та успішні підприємці нашої країни. Протягом 11-16 липня вони ділитимуться власним досвідом створення проектів, зруйнують бізнес-стереотипи, відкриють нові горизонти сприйняття світу бізнесу, ознайомлять з різними «підводними каменями» та нюансами підприємницької діяльності. Окрім теоретичного матеріалу, запрошені лектори та спікери-практики проведуть практичні заняття, на яких учасники Літньої Школи зможуть розкрити свій потенціал у втіленні бізнес-ідей.

Разом із Олександром Паньковецьким, засновником EAT-IT Detox, Ви дізнаєтесь про сучасні тенденції у світі бізнесу, а саме про ринок стартапів та його розвиток в Україні; засновник агентства «Hashtag» – Андрій Гонковський– розповість про те, як необхідно просувати свої товари та послуги у соціальних мережах. Тему інтернет-маркетингу підхопить Дмитро Чайковський, який на Ваших очах «роздягне» будь-який сайт на вибір слухачів, вкаже на усі його вади та можливий потенціал. На питання як створити працелюбну та ефективну команду відповість співзасновник TEDx KNEU – Василь Григорович. Наталія Шадріна – маркетинг-директор компанії «Молочний альянс» – навчить основних принципів брендингу, а про шляхи залучення коштів для власних проектів детальніше розповість Катерина Ганус – випускниця Зимової Школи IBSта координатор проекту «Вишиваний шлях».І це далеко не повний список! Детальнупрограму курсу та список спікерів Ви зможете знайти на офіційному сайті Літньої ШколиIBS.

Протягом тижня учасники розробляють власні проекти, які презентуватимуть в останній день Школи перед бізнес-тренерами.

На Літній Школі IBS Ви:

  • навчитеся ставити правильні цілі перед собою та своїм бізнесом;
  • дізнаєтесь як підібрати успішну команду для розвитку своєї справи;
  • зрозумієте як створювати бізнес- та маркетинг-плани;
  • отримаєте безліч нових бізнес-контактів;
  • незабутньо та з користю проведете час у колі однодумців.

Літня Школа IBS – це прогресивна молодь з усієї країни; незабутні 6 днів воркшопів; мотивуючі бізнес-тренери та спікери-практики; драйвова розважальна програма. Крім цього, всі учасники отримають велику кількість позитивних емоцій та незабутніх вражень від процесу навчання, знайдуть справжніх друзів та з користю проведуть час!

Ставайте частиною масштабногопроекту вже сьогодні!

Детальніше:http://ibs-edu.com.ua/summerschool/

+38 (063) 128 50 11

+38 (093) 073 11 20

+38 (067) 84144 70