Літня школа “Цілісне лідерство задля майбутнього демократії в Україні”

Інститут лідерства та управління і Кафедра філософії УКУ запрошують на літню школу «Цілісне лідерство задля майбутнього демократії в Україні». Це 8 насичених днів у мальовничому куточку України – смт. Славське, проведені разом із публічними інтелектуалами, серед яких: Валерій Пекар, Ярослав Грицак, о. Андрій Зелінський.

Вони допоможуть учасникам школи отримати інструменти для зміцнення демократичного суспільства, а також зануритися у дискурс про цінності та цілісність, окреслити розуміння цілісного лідера, відшукати алгоритм руху до формування цілісності.

Що таке демократія і сучасні демократичні процеси? Що таке цілісне лідерство? Якими є вектори розвитку українського суспільства? Якою є роль медіа у цьому процесі? Основні теми, що будуть розкриті в часі проведення школи.

Запрошуємо:

• студентів і магістрів гуманітарних та суспільствознавчих спеціальностей;
  • громадських активістів;
  • тих, кого цікавить тема лідерства.

Учасники обираються на умовах конкурсного відбору.

Для цього потрібно:

1. Заповнити реєстраційну анкету.
2. Написати мотиваційне есе, в якому поcнити, якого лідерства потребує Україна (900-1500 слів).

Останній термін подання анкети – 15 травня 2019 р.

*Учасниками школи можуть бути тільки повнолітні особи (18+).

Участь у школі безкоштовна. Організатори забезпечують проживання та харчування. Проїзд до місця локації учасники Літньої школи оплачують самостійно.

Проект реалізовується за підтримки фондів Конрада Аденауера та Чарльза Стюарта Мотта.