Літня школа у Польщі «Солідарність без кордонів»

Літня школа «Солідарність без кордонів» являє собою 7-денний захід, в рамках якого будуть вивчені різні методологічні та теоретичні аспекти транснаціональної солідарності.

Школа торкнеться такіх тем:

• правові основи солідарності ЄС;

• аналіз солідарності;

• дослідження Транснаціональних Альтернативних Організацій;

• солідарність в громадському дискурсі.

Студенти отримають унікальну можливість взяти участь у семінарах та тренінгах європейських вчених, робота яких пов'язана з питаннями солідарності. Студенти зможуть отримати поради та коментарі своїх робіт присвячених питанням транснаціональної солідарності.

Учасники отримають сертифікат про закінчення школи.

Навчання в школі безкоштовне. Чотирьом учасникам школи буде оплачено проживання під час навчання.

Вимоги до кандидатів

У школі можуть взяти участь:

• студенти магістратури та аспірантури всіх країн світу, які вивчають політологію, соціологію, економіку, засоби масової інформації, географію, антропологію, освіта;

• студенти, які добре володіють англійською мовою.

Для участі у школі необхідно заповнити заявку та надіслати її на е-mail: transsol@uw.edu.pl до 15 січня.

Всі питання щодо школи можна надсилати англійською на е-mail: transsol@uw.edu.pl

Детальніше про школу на сайті організаторів.

Контакти:

Christian Lahusen University of Siegen Department of Social Sciences Adolf-Reichwein-Str. 2 57068 Siegen – Germany

е-mail: transsol@uw.edu.pl

transsol.eu