Літня школа в галузі гуманітарних наук у Фукуоці, Японія

Літня школа в галузі гуманітарних наук в Фукуоці, Японія

Дедлайн: 13 червня 2016 р.

Коли: 29 серпня – 8 вересня 2016 р.

Міжнародний курс гуманітарних наук Human Science International Course, вища школа дизайну університету Kyushu University в місті Фукуока, Японія, запрошує студентів магістратури та аспірантури, які навчаються за межами Японії, відвідати літню школу, присвячену гуманітарним наукам. Всі зацікавлені можуть подавати заявку на участь в школі, під час якої студенти зможуть пройти теоретичний і практичний курс навчання.

Теоретичне навчання складається з 15 лекцій довжиною в 90 хвилин, які будуть проходити вранці, а в обідній час студенти зможуть закріпити теоретичні знання на практиці, провівши дослідження в лабораторії. Лекція під назвою Advanced Design and Technologies for Human Science є коротким оглядом всієї навчальної програми міжнародного курсу гуманітарних наук.

Кандидати можуть розраховувати на повну, або часткову компенсацію витрат на:

• авіа-переліт економ класом в Японію і назад;

• проживання;

• харчування (проживання в гуртожитку із загальною кухнею і LAN).

Загальна сума компенсації може бути різною для різних учасників програми, це залежить від вартості авіа-квитків і того, має студент фінансову підтримку свого рідного університету, чи ні.

У програмі можуть брати участь:

• студенти магістратури та аспірантури, які навчаються за межами Японії (пріоритет віддається студентам магістратури; студенти бакалаврату та докторантури не можуть подавати заявку на участь в програмі);

• студенти, які зацікавлені навчанням на міжнародному курсі гуманітарних наук;

• кандидати, які відмінно володіють англійською мовою;

• кандидати, які зможуть отримати рекомендацію від свого наукового керівника.

Вікових обмежень немає!

Для участі в програмі кандидатам необхідно подати на розгляд такі документи:

• заявку на участь в програмі;

• рекомендаційний лист від наукового керівника;

• транскрипт з оцінками (якщо можливо бакалаврату та магістратури);

• мотиваційний лист англійською мовою (не більше 800 слів).

Ці всі документи необхідно відправити Ass. Prof. Gerard Remijn на: remijn@design.kyushu-u.ac.jp в форматі pdf, до 13 червня 2016 року.

Детальніше про програму на сайті організаторів.

Контакти: remijn@design.kyushu-u.ac.jp