«Луганськтепловоз» підкреслив свою зацікавленість у співпраці з СНУ ім. В. Даля

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулася презентація ПАТ «Луганськтепловоз». Захід був присвячений трьом основним цілям: презентації самого підприємства, його досягнень та перспектив, привернення уваги студентів відповідних спеціальностей до актуалізації роботи на підприємстві та поглибленні співробітництва між «Луганськтепловозом» та Далівським університетом у сфері науково-винахідницької діяльності.

До участі у засіданні долучилося керівництво ПАТ «Луганськтепловоз» та викладачі і студенти факультету СНУ ім. В. Даля на чолі з ректором доктором технічних наук, професором Олександром Голубенко та деканом факультету систем рейкових комунікацій кандидатом технічних наук, професором Валентином Могилою. У ході засідання генеральний директор ПАТ «Луганськтепловоз» Павел Цеснек представив нову управлінську команду підприємства, до складу якої також увійшли молоді спеціалісти, випускники СНУ ім. В. Даля, та розповів про сучасний стан справ у фінансово-економічній, комерційній та технічній сферах діяльності. У своєму виступі він також окреслив основні аспекти співпраці з Далівським вишем, як одним з основних партнерів у науково-виробничій діяльності.

Презентація викликала великий інтерес серед присутніх, про це засвідчила велика кількість питань до доповідачів після засідання. Більшість питань стосувалася можливості майбутнього працевлаштування випускників, проходження практики, реалізації наукових проектів на базі холдингу. На них відповів начальник центру розвитку підприємства Євген Якименко, який координує співпрацю з СНУ ім. В. Даля, своїми словами засвідчивши прагнення «Луганськтепловоз» до поглиблення зв’язків та зацікавленість у відборі нових кадрів саме серед випускників Далівського вишу, як серед спеціалістів високого класу.

Основним підсумком презентації для студентів став додаток у вигляді списку тем дипломних робіт і наукових розробок з перспективою впровадження, які у разі підтвердження своєї ефективності будуть представлені на отримання гранду від підприємства.

Підготувала: Ірина Лебедь