Луганський школяр під керівництвом професора СНУ ім. В. Даля переміг у конкурсі «Delcam»

Учень шостого класу КЗ «ЛНВК спеціалізована I ступеня школа – гімназія № 42» Владислав Ніколаєнко посів перше місце в номінації «Наймолодший учасник конкурсу» Міжнародного студентського та учнівського конкурсу «Delcam». Його керівник – професор Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Борис Воронцов – був відзначений дипломом за високу якість підготовки учасників конкурсу.

Урочиста церемонія нагородження авторів кращих робіт конкурсу відбулася в Резиденції Посла Великої Британії в Україні. Владислав Ніколаєнко представив проект «Виготовлення шкільної медалі «За успіхи у навчанні». Він був виконаний на базі проекту «ArtCAM для шкіл» під керівництвом директора Міжнародного науково-навчального Центру CAD-систем СНУ ім. В. Даля, викладача кафедри технології машинобудування та інженерного консалтингу університету, професора Бориса Воронцова.

Конкурсна робота Владислава Ніколаєнко – проект зі створення медалі, яка вручається школярам за успіхи, досягнуті ними в навчанні за рік. На медалі зображена книга зі закладеним в неї пером та чорнильниця, що стоїть поруч з нею, а також на медалі вказується назва нагороди та номер школи. Ескіз моделі виготовляється з використанням програм «Adobe Photoshop» і «ArtCAM».

Нагадаємо, що проект «ArtCAM для шкіл» об’єднує в собі сучасні комп’ютерні технології, прикладне мистецтво, виробництво сувенірних, ювелірних, декоративних виробів. Програмне та методичне забезпечення безкоштовно надає один з провідних розробників програмного забезпечення дизайнерського, промислового та медичного призначення – фірма Delcam (Великобританія). Проект здійснюється за підтримки посольства Великобританії з можливістю стажування на фірмі Delcam в Бірмінгемі.