Print

Магістерські стипендії в університеті TU Delft

 

 Нідерландський університет TU Delft запрошує іноземних студентів до участі в конкурсі на отримання стипендії Justus & Louise Van Effen Scholarships.

Delft University of Technology (TU Delft) — найбільший технічний університет в Нідерландах, що нараховує більше ніж 16 000 студентів та 2600 наукових співробітників. 

Фонд Justus & Louise van Effen було створено з метою стимулювання  талановитих іноземних студентів та фінансово підтримуючи їхнє бажання навчатись в TU Delft.

Освітньо-кваліфікаційний рівень: магістр.

На які спеціальності/факультети поширюється конкурс? – Всі. До вашої уваги – перелік спеціальностей.

Яка кількість стипендій? – По 3 на кожен факультет.

Яка тривалість виплати стипендії? – 2 роки.

Критерії відбору:

На участь в одній з магістерських програм TU Delft будуть допущені заявники із загальним середнім балом 80% або вище за шкалою вашого бакалаврського ступеня.

Дедлайн подачі заявок:

До 1 грудня 2017 року.

Розмір стипендії:

Покривається 100% оплати за навчання. А також витрати на проживання терміном на 2 роки. Членство в стипендіальному клубі надає можливості особистого розвитку, відвідання воркшопів, семінарів тощо.

Порядок подачі заявки:

Щоб ваша заявка на магістерську програму TU Delft була розглянута – необхідно подати документи до 1 грудня 2017 року.

Необхідно заповнити та завантажити Scholarship Application Form, в якій опишете свою мотивацію навчатися на стипендії.

Також зверніть увагу, що студенти, які не є громадянами країн ЄС, мають в своїй заявці подати і тест/сертифікат з англійської мови. Студенти, що є громадянами країн ЄС можуть зробити це на пізнішому етапі відповідно до інструкцій з прийому.

Результати:

Про результати буде повідомлено електронним листом лише тих студентів, яких відібрано на отримання стипендії починаючи з березня 2018 року.

Детальніше