Майбутні банкіри завітали до Ощадбанку

В рамах Місячника фінансової грамотності майбутні банкіри, які навчаються в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля, разом із представниками Центру фінансової грамотності при інституті економіки та управління, доцентами кафедри фінансів і банківської справи Оленою Тищенко і Володимиром Тищенко завітали на екскурсію до першого інклюзивного відділення Ощадбанку в Луганській області.

З банківською роботою та життям Ощадбанку студентів ознайомили керуючий інклюзивним відділенням Анна Нічик, завідувач сектору організації продажів відділення Олена Сопова, регіональний тренер Кирило Семенов та головний спеціаліст з підбору персоналу Маргарита Мордасова.

Студентам розповіли про переваги роботи в Ощадбанку, вимоги до посад спеціалістів, функціональні обов'язки та критерії відбору кандидатів. Також студентам було дуже цікаво послухати про базове та дистанційне навчання, кадровий резерв, корпоративне життя співробітників Ощадбанку, проект SmartTime та немонетарну мотивацію.

Чимало студентів зацікавилися майбутньою кар’єрою в Ощадбанку.

Для студентів було проведено брейн-ринг, під час якого вони показали хороші знання базових фінансових термінів та продуктів Ощадбанку. На згадку про зустріч гості відділення отримали пам'ятні подарунки від ощадівців.

Студенти були у захваті від першого в області відділення, що пристосовано для людей з особливими потребами та висловили побажання, щоб усі відділення Ощадбанку були такими сучасними, красивими та функціональними.

Висловлюємо велику подяку за надану можливість відвідати унікальне відділення керівнику Луганського обласного управління АТ «Ощадбанк» Ірині Бондар та її заступнику Юрію Мішнєву.

В межах святкування Всесвітнього дня заощаджень керівником Центру Фінансової грамотності при інституті економіки та управління СНУ ім. В. Даля доцентом Оленою Тищенко майбутнім банкірам було презентовано мобільне відділення «Ощадбанку» на колесах КрАЗу. Це відділення надає банківські послуги населенню в прифронтових населених пунктах, а також військовослужбовцям.

Це мобільне відділення «Ощадбанку» – повністю автономне. Робочі місця операторів, що обслуговують клієнтів, обладнані всім необхідним для повсякденної роботи. Тут є не тільки супутниковий зв'язок, системи відеоспостереження, а й зона харчування і гігієни.

Крім цього, є все необхідне обладнання для видачі банківських карт, готівки або пенсій, оформлення депозитів, здійснення перерахувань та інших послуг в автономному режимі.

Мобільне банківське відділення «Ощадбанку» повністю броньоване, оснащене сигналізацією і «тривожними кнопками», є система пожежогасіння, кондиціонування, вентиляції, дистанційного зв'язку, переговорні пристрої, автономне електропостачання.

Студенти Далівського університету змогли поспілкуватися з фахівцями, які обслуговують це мобільне відділення і поставити запитання щодо специфіки роботи та характеристик цього відділення.