Майбутні комп’ютерщики та IT-фахівці стали найсильнішими спортсменами Далівського університету

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля підбили підсумки щорічної студентської універсіади серед факультетів та інститутів 2013-2014 року. За результатами змагань з дев’яти видів спорту переможцем стала команда Інституту комп’ютерних систем та інформаційних технологій.

Футбол, настільний теніс, баскетбол, підтягування, крос, пауерліфтинг, гирьовий спорт, шахи та перетягування канату склали змагальну програму цьогорічної універсіади. Після підведення підсумків з кожного з видів спорту командам факультетів нараховувалася певна кількість балів, а за їх сумою було визначено абсолютного переможця.

Традиційно універсіада відкрилася футбольним турніром, перемогу в якому здобула команда Інституту комп’ютерних систем та інформаційних технологій. На рахунку цього Інституту також «золото» у змаганнях з настільного тенісу, «срібло» у баскетбольному турнірі та «бронза» з пауерліфтингу. Команда факультету електротехнічних систем здобула перемогу в кросі та гирьовому спорті, посіла друге місце на футбольному турнірі та стала третьою у змаганнях з настільного тенісу, підтягування та баскетболу.

На рахунку команди міжнародного факультету «золота» та «бронзова» медалі баскетбольного та футбольного турнірів відповідно, а також «срібна» відзнака змагань з підтягування. Студенти Інституту транспорту та логістики стали найкращими в підтягуванні, другими у змаганнях з пауерліфтингу та настільного тенісу і третіми у перетягуванні канату. Далівці факультету інженерної механіки здобули перемогу у перетягуванні канату, пауерліфтингу та шаховому турнірі. Команда Навчально-наукового інституту праці та соціальних технологій відзначена «сріблом» на змаганнях з гирьового спорту та «бронзою» у кросі, а студенти Інституту юриспруденції та міжнародного права – двома «срібними» відзнаками у шахового турніру та перетягування канату. По одній нагороді у команд Інституту управління та факультету машинознавства: друге місце у кросі та третє у гирьовому спорті відповідно.

За підсумковими результатами змагань з усіх дев’яти видів спорту абсолютним переможцем студентської універсіади серед факультетів та інститутів 2013-2014 року стала команда Інституту комп’ютерних систем та інформаційних технологій. Друге місце посіли представники факультету електротехнічних систем, а третіми стали далівці Інституту транспорту та логістики.

Підготувала: Наталія Сорокіна