Майбутні науковці оприлюднили свої розробки

На базі Технологічного інституту Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Майбутній науковець – 2015». Її організатором виступив факультет хімічної інженерії СНУ ім. В. Даля.

В роботі конференції взяли участь 95 студентів, аспірантів та учнів старших класів навчальних закладів Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного, Харкова тощо. Вони представили 53 доповіді за трьома науковими напрямами: хімічні, технічні та економічні науки. Конференція «Майбутній науковець – 2015» надала можливість представникам молодої наукової еліти зробити апробації своїх наукових робіт, розширити свій освітній та науковий рівень, а також розвити і реалізувати свій творчий потенціал.

За результатами конференції було визнано найкращими 9 робіт. Серед них за напрямом економічні науки диплом 1 ступеня отримав студент Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму Дмитро Кранковський за доповідь «Зроблено в Україні: проблеми і перспективи просування українських товарів на зовнішні ринки». Студентка Інституту економіки і управління СНУ ім. В. Даля Дар’я Карєпанова за доповідь «Сучасні проблеми декларування доходів, витрат фізичних осіб» отримала диплом 2 ступеня. А диплом 3 ступеня дістався також студентці Інституту економіки і управління Поліні Солод, яка в своїй роботі описала «Сучасний стан трудової міграції в Україні».

Серед доповідей хімічного напрямку найкращою було визнано «Дослідження впливу електромагнітного випромінювання WI-FI на енергію проростання насіння» студентки факультету хімічної інженерії Олени Старовойтової. Друге місце також дісталося студентці СНУ ім. В. Даля –  Арпіне Мартіросян за  «Дослідження властивостей піноматеріалів холодного вспінення на основі карбамідоформальдегідної смоли з використанням жидкостекольного грануляту». А третьою стала учениця 9 класу   Лисичанського багатопрофильного лицею Віолета Пастушна з доповіддю «Порівняльний аналіз технології селективного відновлення оксиду азоту аміаком».

У напрямку з технічних наук перше місце посів учень 10 классу Владислав Катасонов за роботу «Використання ELIXIR і ERLANG/OTP для серверних додатків». Друге місце отримала доповідь учня 11 класу Федора Бобровніка «Імітаційна модель сонячної системи». А третьою була визнана робота «Евристичний алгоритм управління пошуком на прикладі інтелектуальної гри» студента-далівця Владислава Копьонкіна.