Майбутні студенти дізналися про особливості вступу до СНУ ім. В. Даля

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк) відбувся День відкритих дверей. Абітурієнти та їх батьки зустрілися з деканами факультетів, директорами інститутів і співробітниками приймальної комісії, які розповіли про особливості правил прийому, організацію освітнього процесу та інші актуальні питання, що стосуються вступу до університету.

Гостей привітала в.о. ректора СНУ ім. В. Даля, професор Ольга Поркуян. У своєму виступі вона ознайомила присутніх з історією універитету, його досягненнями та перспективами розвитку.

«Наш університет славиться своїми майже сторічними традиціями,  – зазначила Ольга Вікторівна. – Наприкінці березня ми відзначали 95-річчя університету. Всі ці роки колектив працював над розвитком вишу, якістю його професорсько-викладацького складу та підвищенням рівня освітньої діяльності. І я своїм завданням бачу продовженя цих процесів».

На зустрічі присутні отримали детальну інформацію з приводу науково-освітніх можливостей, що пропонує університет. Абітурієнти мають змогу обрати для вступу зі 130 спеціальностей гуманітарної, економічної, природничої, інженерно-технічної, високотехнологічної сфер знань. За кількістю напрямів підготовки Далівський університет є лідером серед вишів Донбасу. СНУ ім. В. Даля здійснює підготовку студентів за всіма освітньо-кваліфікаційними рівнями, освітніми ступенями та очною, заочною, дистанційною формами навчання.

Правила прийому до українських вишів цього року істотно змінилися. Зміни торкнулися кількості мінімальних балів у сертифікаті та його дії, системи оцінювання, переліку документів, специфіки обов’язкових предметів, пріоритетності заяв.

Однією з новинок цього року є реалізація у СНУ ім. В. Даля європейської практики організації магістерської підготовки – так званий «Перехресний вступ». Він полягає в прийомі вступників на навчання за програмами підготовки магістра на основі диплома бакалавра з іншої галузі знань. Розширення можливості прийому на навчання за програмами підготовки магістра – це прекрасна можливість не тільки для майбутніх випускників-бакалаврів, але й для успішних, заможних людей, які вже мають вищу освіту, мають досвід роботи або навіть власний бізнес і які бажають підвищити свою конкурентоспроможність. При цьому використання в освітньому процесі новітніх досягнень інформаційних технологій забезпечує паралельність професійної діяльності та навчання, тобто без відриву від виробництва.

Слід зазначити, що інформування та консультування стосовно приймальної кампанії та освітньої діяльності університету здійснюється протягом всього року за допомогою call-центру університету, офіційного сайту та групи в соціальній мережі «В Контакте».