Майбутні юристи-далівці відсвяткували своє професійно свято

В Інституті юриспруденції та міжнародного права Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбулось святкування Дня юриста. З цієї нагоди до далівців завітали представники Головного управління юстиції у Луганській області.

У сердечному привітанні з професійним святом брали участь не тільки співробітники Інституту юриспруденції та міжнародного права, а й викладачі, директори та декани факультетів та проректори університету. Студенти підготували для викладачів  святкові стенгазети та міні-концерт.

До свята приєдналися і представники Головного управління юстиції у Луганській області. Вони привітали з нагоди професійного свята – Дня юриста – усіх, хто стоїть в обороні конституційних прав та свобод громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави. Юристи зустрілися зі студентами для обговорення міжнародно-правового регулювання основних прав людини та громадянина. Студенти  першого курсу Інституту юриспруденції та міжнародного права представили свої перші наукові доповіді  стосовно визначення та захисту прав людини, таких, як право на життя, свобода пересування, свобода зібрань, мітингів, власної думки тощо. Молоді науковці в ході зустрічі мали можливість задати питання фахівцям Головного управління юстиції у Луганській області  та отримати відповіді. За результатами бесіди  спеціалісти-практики запросили студентську молодь на роботу до державних органів юстиції.