Майбутні юристи ознайомилися з роботою старших колег

Наприкінці березня студенти юридичного факультету СНУ ім. В. Даля мали змогу побувати на Днях відкритих дверей у Луганському окружному адміністративному суді та у Луганському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України в м. Рубіжному.

Звернувшись до далівців з привітальним словом, голова суду С. Чиркін запросив їх на екскурсію та відвідання судових засідань, що дало змогу ближче познайомитися із діяльністю суду.

А у Луганському НДЕКЦ майбутніх юристів зустрів заступник директора О. Крапівцев. У ході екскурсії представники Центру розповіли про основні напрямки роботи експертної установи. Студенти ознайомились із проведенням дактилоскопічної та балістичної експертиз, з особливостями роботи хімічного відділу та сектору технічних досліджень документів та почерку.

В ході зустрічі студенти мали змогу з'ясувати деякі аспекти діяльності експерта-криміналіста та ще раз переконатися у важливості набуття криміналістичних знань, які допомагають встановити істину.