Майбутні залізничники відвідали профорієнтаційну екскурсію до Об’єднаного господарства залізничного транспорту

Студенти бакалаврату і магістратури спеціальності 273 «Залізничний транспорт» Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля завітали до ТОВ «Об’єднане господарство залізничного транспорту» м. Сєвєродонецьк.

Під час візиту студенти поспілкувались із головним інженером підприємства Іваном Фонотовим, який є стейкхолдером освітньої програми «Локомотиви та локомотивне господарство» другого (магістерського) рівня спеціальності 273 «Залізничний транспорт» СНУ ім. В. Даля та у подальшій перспективі для студентів – потенційним роботодавцем.

Доцент кафедри залізничного, автомобільного транспорту та підйомно-транспортних машин Андрій Заверкін провів екскурсію зі студентами по залізничній станції Сєвєродонецьк, яка примикає до офісу Об’єднаного господарства залізничного транспорту. Студенти ознайомилися із колійним розвитком станції, конструкцією стрілочних перекладів, типами і конструктивними особливостями локомотивів і вагонів.

За словами головного інженера, ТОВ «Об’єднане господарство залізничного транспорту» забезпечує транспортне обслуговування ПрАТ «Сєвєродонецьке об'єднання Азот» та інших невеликих клієнтів Сєвєродонецька, які мають доступ до під’їзних колій. Об’єднане господарство залізничного транспорту має власний парк тепловозів, вагонів, спеціальної техніки залізничного транспорту та власні колії, які з’єднують станцію Рубіжне (Укрзалізниця) і клієнтів підприємства у Сєвєродонецьку. Іван Васильович звернув увагу студентів на необхідність вивчення сучасних методик експлуатації, технічного обслуговування та ремонту локомотивів, які дозволяють мінімізувати витрати підприємства та збільшити його конкурентоспроможність, зокрема у порівнянні із автомобільним транспортом.

Підписуйтесь на СНУ ім. В. Даля в Telegram: @snu_edu_ua! Всі новини завжди під рукою!