Майбутні журналісти поспілкувалися з викладачами університетів та представниками мас-медіа України

Студенти кафедри української філології та журналістики СНУ ім. В. Даля та кафедри журналістики та видавничої справи ЛНУ ім. Т. Шевченка взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Регіональні ЗМІ України: історія, сучасний стан та перспективи розвитку», що відбулася у Луганській облдержадміністрації.

Менеджер філії ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Регіональна дирекція UA:Донбас» Андрій Шаповалов розповів здобувачам вищої освіти про свій творчий шлях від студента до очільника телеканалу, поділився своїм досвідом та роздумами, запросив на екскурсію до студії та на літню практику.

Під час конференції із доповідями у режимі скайп-зв’язку виступили викладачі університетів та представники мас-медіа із Києва, Кременчука та Миколаєва.

Студенти почули від провідних журналістів, що нині являє собою професія репортер, і якою є журналістика ХХІ-го сторіччя.

Не менш пізнавальними та цікавими стали теми: «Телевізійні та відеокомунікативні технології інформаційного фашизму як інмутації суспільства», «Життєздатність альтернативних цифрових медіа в Україні: загальний огляд», «Роль засобів масової комунікації у популяризації навчання студентів» тощо.

Наприкінці конференції студенти подякували за пізнавальну інформацію, яка обов’язково стане їм у пригоді під час навчання.