Майбутніх фахівців сфери юриспруденції запрошують до Далівського університету

У суботу, 6 квітня о 10:00, в Інституті юриспруденції та міжнародного права Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбудеться День відкритих дверей.

У програмі заходу – виступ директора Інституту професора Лідії Лазор, спілкування з завідувачами кафедрами, викладачами та студентами. Абітурієнти зможуть отримати усю необхідну інформацію щодо спектру спеціальностей, за якими ведеться підготовка в Інституті юриспруденції та міжнародного права СНУ ім. В.Даля, та перспектив майбутнього працевлаштування. Окрім цього, майбутні далівці зможуть отримати консультацію щодо умов вступу та навчання у виші.

Нагадаємо, що Інститут юриспруденції та міжнародного права СНУ ім. В.Даля готує фахівців у галузі юриспруденції (судова та прокурорсько-слідча  діяльність, міжнародно-правові відносини, цивільна та господарська юстиція), історії та архівознавства. До його складу входять шість кафедр: «Правознавство», «Всесвітня історія та міжнародне право», «Історія України», «Конституційне право», «Архівознавство та суспільно-правові науки» і «Господарське право».

День відкритих дверей відбудеться за адресою: вул. Ватутіна, 1 (8 корпус СНУ ім. В. Даля). Додаткову інформацію можна отримати за електронною адресою (abiturnabor@gmail.com) та за телефонами: (0642) 50-09-51, (050)-985-16-99.