Майбутніх філологів запрошують на День відкритих дверей до СНУ ім. В. Даля

У суботу, 13 квітня 2013 року, на базі філологічного факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбудеться День відкритих дверей.

У програмі заходу – виступи декана кандидата педагогічних наук, доцента Ольги Крсек і завідувачів кафедрами факультету, спілкування з викладачами та студентами. Абітурієнтам розкажуть про умови вступу та навчання на факультеті, студентське життя й освітні можливості, а також напрями, за якими ведеться підготовка фахівців.

Захід відбудеться об 11:00 за адресою: СНУ ім. В. Даля, кв. Молодіжний, 20а, 2 навчальний корпус, аудиторія 215.

Нагадаємо, що філологічний факультет Далівського університету був створений у 2006 році. На п’яти кафедрах факультету ведеться підготовка кадрів за програмами освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавра, спеціаліста та магістра за спеціальностями «Українська мова та література», «Прикладна лінгвістика», «Переклад», «Професійна освіта».