Майбутніх менеджерів запрошують на День відкритих дверей

У суботу, 6 квітня 2013 об 11:00 року відбудеться День відкритих дверей факультету менеджменту Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

У програмі: знайомство зі спеціальностями факультету та умовами прийому на денну, заочну та прискорену форми навчання, зустріч з викладачами та студентами.

Факультет менеджменту включає у себе кафедри адміністрування, менеджменту та економічної безпеки та кафедру менеджменту зовнішньої економічної діяльності. Тут проходить підготовка фахівців за такими спеціальностями: менеджмент організацій, менеджмент зовнішньої економічної діяльності, адміністративний менеджмент, управління вищими навчальними закладами та інші.

Детальну інформацію можна отримати за телефонами:

деканат факультету менеджменту (0642)34-18-84

кафедра менеджменту та економічної безпеки (0642)47-12-50

кафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності (0642)47-84-17

Факультет менеджменту розташований за адресою: 91050, м. Луганськ, вул. Тухачевського, 11,  (12 корпус).