Майбутніх вступників запрошують на курси до СНУ ім. В. Даля

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля з 15 січня оголошується набір на курси з підготовки до тестування, що проводиться Українським центром оцінювання якості освіти.

Курси триватимуть з 2 лютого по 30 квітня 2013 року. Заняття вестимуть  висококваліфіковані викладачі університету за сучасними програмами та методиками по суботах та неділях.  Слухачі курсів  матимуть право отримати до 20 балів додатково до результатів підсумкової  атестації  при вступі на технічні напрями підготовки до СНУ ім. В. Даля.

Бажаючим пройти курси у Далівському університеті необхідно подати до вишу ксерокопію паспорта або свідоцтва про народження та дві фотографії та сплатити вартість за навчання.  Документи прийматимуться щоденно, окрім вихідних,  з  9.00 до 15.00.

За додатковою інформацією звертайтеся за адресою: м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20-а, корпус 4, кімн. 307 або за телефоном: 41-80-73.