Майбутнім психологам розповіли про методи оцінки достовірності інформації

Кафедра психології і кафедра практичної психології та соціальної роботи Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля організували проведення для студентів та усіх зацікавлених осіб семінар з актуальної для сьогодення проблематики: «Попит на психологічні послуги в Україні та зарубіжжі. Неінструментальні методи психологічної оцінки достовірності інформації».

Провів семінар Віталій Шаповалов – випускник спеціальності «Психологія» СНУ ім. В. Даля, експерт-психолог, поліграфолог, заступник директора Українського бюро психофізіологічних досліджень та безпеки, секретар Координаційної Ради Колегії поліграфологів України. Віталій Олександрович є автором методики психологічної оцінки достовірності показань у юридичній практиці.

Присутнім було запропоновано оглянути основні напрямки, які існують у сфері психологічних послуг. Було обговорено проблему вибору спеціалізації майбутньої професійної діяльності психологом з точки зору її перспективності. Цікавою була частина семінару, присвячена сфері застосування поліграфу (детектору брехні), а також неінструментальним методам психологічної оцінки достовірності повідомленої інформації. До уваги присутніх було представлено світову та українську практику використання поліграфу, оглянуто методики психологічної оцінки правдивості повідомленої інформації.

Віталій Шаповалов окрім запропонованої присутнім насиченої та корисної програми семінару,  передав студентам-психологам навчально-методичні матеріали.

20160522psixogost2 20160522image005