Мелітопольці передали студентам-філологам СНУ ім. В Даля навчальну літературу

Професор кафедри української мови та літератури Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Валерія Пустовіт взяла участь у Міжнародній науковій конференції «Художні модуси хронотопу в культурно-мистецькому дискурсі».

Конференція відбулася у Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького і зібрала 160 учених філологів-дослідників з 10 країн світу (зокрема, Болгарії, Чехії, Білорусі). Учені обговорили проблеми часу та слова в літературних творах, доповіли про власні досягнення й розробки в цій царині.

Доктор філологічних наук, професор Валерія Пустовіт очолила секцію «Культурно-філософське осмислення категорій «простір» і «час», ознайомила учасників конференції зі специфікою хронотопу в епістолярії письменників 19 століття.

Під час проведення конференції Валерія Юріївна уклала договір про співробітництво з кандидатом філологічних наук, доцентом, деканом філологічного факультету Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького Тетяною Коноваленко. У межах цього договору колеги маріупольського університету передали студентам-філологам спеціальності «Українська мова і література» СНУ ім. В.Даля навчальну літературу з літературознавчих студій і особливостей вивчення мемуаристики.

Почесним гостем конференції стала літературний критик, кандидат філологічних наук, доцент ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», письменниця з Івано-Франківська Ольга Деркачова, яка презентувала учасникам заходу два нових романи: «Крамниця щастя» і «Коли прокинешся».Останній визнаний найкращим романом про кохання за підсумками літературного конкурсу «Коронація слова».

Письменниця зацікавилася організацією навчального процесу в тимчасово переміщеному виші й пообіцяла наступного навчального року приїхати з авторською зустріччю до студентів-далівців.

20160601pustovit1 20160601pustovit2