Міністерство економіки України відзначило активну соціальну та наукову роботу далівчанки

Студентка факультету масових комунікацій Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Людмила Петрухан нагороджена Дипломом Міністерства економіки України ІІІ ступеня за досягнення в праці.

Людмила заохочена як представник органів студентського самоврядування вишу та області за активну участь у формуванні і реалізації державної інноваційної політики та з нагоди підбиття підсумків Року Молоді в Україні. Ії наукові та громадські здобутки неодноразово відмічалися студентським оточенням, викладачами і керівництвом Луганська та області.

Творчу та успішну в навчанні студентку з 2006 по 2008 роки обирали головою наукової комісії факультету масових комунікацій Далівського університету. Під час цієї посади дівчина брала участь в організації та проведенні конференцій, професорських годин, культурних заходів та дозвілля студентів. Останні два роки Людмила є секретарем Координаційної ради студентського самоврядування університету.

В минулому 2009 році Людмила перемогла в обласному конкурсі «Студент року» у номінації «За активну соціальну роботу» та в регіональному етапі Всеукраїнської конкурсної програми «Студент року» в номінації «Кращий студент – громадський діяч».