Міс Далівського університету стала майбутній прокурор

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля традиційно у весняні дні відбулося щорічне свято краси та молодості – «Міс університету – 2011». Перемогу одержала студентка першого курсу юридичного факультету Юлія Тихонова.

У конкурсі взяли участь 18 дівчат. Кожен факультет представив свою учасницю, а факультет-переможець минулого року – двох. Дівчата змагалися у п’ятьох  конкурсах. Своїм першим дефіле – «Кольори України» – далівчанки показали свою гордість, що навчаються у найпотужнішому вузі України. Оскільки своїм корінням Далівський університет сягає 20-тих років минулого століття, то учасниці конкурсу намагалися у своєму «Ретро-дефіле»  продемонструвати як саме виглядали перші студентки. Не обійшлося й без самого очікуваного шанувальниками краси конкурсу купальників. Розуміючи цінність титулу «Міс університету  – 2011»,  дівчата дуже ретельно готувалися до конкурсу “Мій талант”. Вони танцювали, співали, декламували вірші, показували хореографічні композиції та фрагменти з мюзиклів тощо. На заключному дефіле у вечірніх сукнях конкурсантки  демонстрували свою вишуканість.

Кожна з конкурсанток подарувала глядачам незабутні емоції, хвилі яскравих імпульсів і чудовий настрій. Свої таланти дарували не тільки учасниці конкурсу, а й  найпопулярніші  та визнані творчі колективи  університету: народний ансамбль сучасної естрадної пісні «Світанок України»; чемпіони України з аеробіки,  неодноразові призери чемпіонатів та кубків України, університетська команда  з фанк-аеробіки; ансамбль бального танцю «Олімп і Я»; народний ансамбль спортивного сучасного танцю «Пульс».

Кожна учасниця конкурсу  отримала титул в одній із  номінацій, бо у всіх дівчат все  гармонійне – краса, розум, талант. Поважне журі визначало, хто ж оволодіє одним із титулів, а глядачі обирали «Міс глядацьких симпатій». Міс університету минулого року Ірина Ромашова  вручила корону «Міс університету – 2011» Юлії Тихоновій. Другою віце-міс стала студентка факультету електротехнічних систем Марина Панаєва, а першою віце-міс – студентка факультету управління економікою Олександра Бабенко.

Свято привернуло увагу багатьох  прихильників жіночої вроди, розуму та чарівності. Але більш всього було шанувальників саме Юлії Тихонової. «Коли стоїш на сцені і тебе підтримують твої товариші – це дуже бадьорить і породжує прагнення виграти», – вдячна своїм вболівальникам «Міс університету – 2011».

Юлія Тихонова з дитинства захоплюється танцями, музикою, гімнастикою та фотографією. Вона поступила до юридичного факультету Далівського університету, щоб в майбутньому стати прокурором. Але все ж  перевагою в житті дівчина вважає сім’ю.

Підготувала: Наталія Вергуненко