«Міс СНУ ім. В. Даля» стала студентка факультету управління економікою

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля в рамках святкування Дня народження університету пройшов традиційний загальноуніверситетський конкурс краси «Міс університет».

За титул красивішої студентки університету боролися сімнадцять учасниць, що перемогли турі на факультетах. Дівчатам належало пройти декілька конкурсів: конкурс талантів, дефіле в ділових костюмах, купальниках, вечірніх платтях. Конкурсантки продемонстрували не тільки блискучі зовнішні дані, але і вразили журі і глядачів своїми талантами. Кожен виступ захоплював особливим творчим підходом.

У фіналі на дівчат чекало вісімнадцять номінацій, серед яких «Міс грація», «Міс симпатія», Міс чарівність», «Міс привабливість», «Міс екстравагантність», «Міс привабливість» та інші. Титул «Міс університет» отримала Ганна Борзенко, студентка третього курсу факультету управління економікою. Титул I Віце-міс отримала Ольга Дубова, студентка факультету масових комунікацій, II Віце-міс стала Ірина Зайцева, студентка механічного факультету. Крім того, за підсумками sms голосування під час конкурсу визначили переможницю в номінації «Міс глядацьких симпатій» – нею стала студентка філоcофського факультету Вероніка Луговська.