«Містер університету – 2013» став далівець Максим Литвиненко

В актовій залі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля вперше за історію вишу відбувся загальноуніверситетський шоу-конкурс «Містер університету – 2013». За звання найкращого боролися 16 найкрасивіших, найактивніших та найталановитіших далівців – по одному представнику кожного з інститутів та факультетів СНУ ім. В. Даля.

Організаторами конкурсу виступили адміністрація, Профспілковий комітет студентів, Координаційна рада студентського самоврядування СНУ ім. В. Даля. Святкову атмосферу в актовій залі створювали яскраві виступи студентських колективів Далівського університету – народний ансамбль народного танцю «Світоч», ансамбль бального танцю «Олімп і Я», народний ансамбль сучасної естрадної пісні «Світанок України» та збірна команда з фанк-аеробіки.

Щоб отримати звання «Містер університету – 2013» або стати кращим в одній з номінацій, учасники суперничали в чотирьох конкурсах – «Вихід у діловому костюмі», «Сила і мужність», «Ерудит» та конкурс талантів. За підсумками всіх змагань перемогу в конкурсі «Містер університету – 2013» отримав студент факультету наноелектроніки та нанотехнологій Максим Литвиненко, а титул «Віце-містер університету – 2013» дістався представнику Інституту юриспруденції та міжнародного права Сергію Скляру.

Також були визначені переможці в номінаціях конкурсу. Володар титулу «Містер університету – 2013» Максим Литвиненко також переміг у номінації «Містер Стиль». Перемогу в номінації «Містер креативність» отримав Кирило Краснокутський (Інститут філософії і психології), «Містер артистизм» – Олексій Лехціер (факультет комп’ютерних систем і технологій), «Містер оригінальність» – Станіслав Протопопов (факультет природничих наук), а «Містер елегантність» – Олександр Погорєлов (Інститут прикладної механіки і матеріалознавства). Кращим у номінації «Містер ерудит» став Іван Тарасенко (Інститут економіки і фінансів), «Містер впевненість» – Євген Носачов (факультет математики та інформатики), «Містер індивідуальність» – Арслан Саритаєв (міжнародний факультет), «Містер романтичність» – Ільяс Курбанов (філологічний факультет).

«Містер smile» став Єгор Сичов (факультет інноваційної економіки і кібернетики», «Містер інтелект» – Юрій Дєлєскє (навчально-науковий інститут праці та соціальних технологій), «Містер фізична досконалість» – Олександр Колосков (факультет електротехнічних систем), «Містер кмітливість» – Артем Гетьман (факультет менеджменту), «Містер неординарність» – Антон Роєнко (факультет систем рейкових комунікацій), «Містер талановитість» – Павло Шевченко (факультет транспортних систем і логістики). Найбільшу кількість нагород отримав майстер спорту України з карате Сергій Скляр – він став кращим у номінаціях «Містер online» (за результатами голосування в Офіційному співтоваристві СНУ ім. В. Даля в соціальній мережі VK), «Містер глядацьких симпатій» (sms-голосування) та «Містер мужність».

Підготувала: Наталія Осичнюк