Міжнародна онлайн-зустріч колег в рамках проекту CRDF Global

Професор кафедри програмування та математики  СНУ ім. В. Даля Олег Захожай в рамках співпраці за проектом CRDF Global взяв участь в міжнародній онлайн-зустрічі разом з професоркою Jin Cocsis університету Purdue, старшим викладачем Шведського технологічного інституту Блекінге, доцентом НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Олексієм Барановським. Обговорювалося питання вдосконалення освітніх програм ІТ-напряму з кібербезпеки та кібергігієни. Окрема увага приділялась кібербезпеці процесів digitalization, e-government, e-elections, e-democracy.

Результатом зустрічі стало рішення щодо проведення періодичного обговорення та спільної розробки освітнього компоненту з кібербезпеки.

Фонд цивільних досліджень і розвитку (CRDF Global) — некомерційна організація, створена у 1995 році Національним науковим фондом США (NSF) за рішенням Конгресу США з метою сприяння міжнародному науково-технічному співробітництву заради миру й процвітання. Займається наданням  ґрантів і технічних ресурсів для виконання спільних науково-дослідних проектів та проведення навчальних програм.

Отримані наробки будуть впровадженні в освітній програмі магістерської підготовки зі спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології» СНУ ім. В. Даля, а також в освітніх курсах для населення та працівників територіальних громад на базі Центру ІТ-рішень Луганської області.

Долучайтесь до далівської спільноти на офіційному Youtube-каналі СНУ ім. В. Даля!