Міжнародна парламентська Стипендія (IPS) 2017

Німецький Бундестаґ разом з Вільним університетом Берліна, Гумбольдтським університетом Берліна, а також Технічним університетом Берліна щороку надають 120 стипендій для молодих випускників вищих навчальних закладів, представників 41 нації. У 2017 році в рамках Міжнародної парламентської стипендії молоді українці також отримають можливість пройти стажування в Німецькому Бундестазі, яке триватиме п’ять місяців. Міжнародна парламентська стипендія є ініціативою міжнародної співпраці парламентів різних країн.

Програма розрахована на претендентів віком до 30 років, що цікавляться політикою і прагнуть реалізувати себе у публічній сфері (парламент, уряд, партії, медіа, вищі навчальні заклади, спілки). Передумовами участі серед іншого є завершена вища освіта та дуже добре володіння німецькою мовою. Стипендіати Бундестагу перебуватимуть у Німеччині з 1 березня по 31 липня 2017 року.

Стипендія включає щомісячну грошову допомогу в розмірі 500 євро, безкоштовне проживання в Берліні, а також страхування на випадок хвороби, від нещасного випадку та страхування цивільної відповідальності. Окрім того будуть відшкодовані кошти на поїздку до та з Берліна. Детальнішу інформацію, а також формуляри заявок Ви знайдете на веб-сторінці Німецького Бундестагу www.bundestag.de/ips , починаючи з квітня.

Кінцевий термін подання заявок на участь у програмі – 30 червня 2016 року. Якщо у Вас виникатимуть питання щодо парламентської стипендії, звертайтесь до Посольства Німеччини за телефоном: +38 (044) 247 68 12 або мейлом pol-31@kiew.diplo.de , відповідальна особа – Оксана Ковальчук.

Дедлайн: 2016-06-30

Веб-cайт: http://www.kiew.diplo.de/Vertretung/kiew/uk/07/jaehrliche__Stipendien/IPS.html