Міжнародна технічна допомога від ПРООН

Представництво Програми розвитку ООН в Україні безвідплатно та безповоротно передало в якості міжнародної технічної допомоги аудіообладнання та аксесуари громадській організації «Фундація «Простір», що була створена студентами, співробітниками та випускниками Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. До підписання акту передачі долучилися Ганна Борова, спеціалістка з питань соціальної єдності Програми ООН із відновлення та розбудови миру, Руслан Галгаш, проректор з науково-педагогічної роботи, економіки та розвитку, д. е. н., проф., Тетяна Сотнікова, керівниця відділу з організації виховної роботи зі студентами, Яна Литовка, фахівчиня відділу міжнародних проєктів та програм СНУ ім. В. Даля.

Даний набір обладнання містить: радіо та акустичну системи, мікшерний пульт, інтерактивний дисплей, ПК для інтерактивного дисплею, мобільну підставку для інтерактивної панелі, збірну сцену, генератор, шатер та додаткове обладнання для зберігання. Також було передано три ростові ляльки: коня, бабака та лисиці – символів Луганщини. Дане обладнання дозволить організовувати вуличні просвітницькі івенти для студентів та викладачів СНУ ім. В. Даля.

Також це обладнання продовжить бути невід’ємною частиною вуличних «Лабораторій толерантності» для молоді громад Луганської області, що проводяться співробітницею відділу міжнародних проєктів та програм та випускницею СНУ ім. В. Даля за підтримки програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Дякуємо Програмі розвитку ООН за підтримку та співпрацю!

Долучайтесь до далівської спільноти на офіційному Youtube-каналі СНУ ім. В. Даля!