Print

Міжнародний молодіжний обмін «Step2Success»

 

Громадська організація “Сєвєродонецька молодіжна рада” оголошує відбір 6 учасників які, представлять Україну на міжнародному молодіжному обміні “Step2Success” в Естонії у рамках програми Erasmus+.

Дати проведення обміну: з 21 по 28 жовтня 2018 року.

Місце проведення: місто Нарва, Естонія.

Робоча мова: російська.

Учасники: молодь у віці 18-29 років (пріоритет віддається молоді з Луганської та Донецької області).

 Критерії учасників:

-18-29 років;

– молоді люди з інвалідністю; молоді люди, які опинилися в складній життєвій ситуації; безробітна молодь;

– зацікавлені у темі проекту;

– готові активно приймати участь та виконати домашнє завдання перед початком проекту.

Увага! Учасники обміну повинні будуть самостійно сплатити транспортні витрати в обидві сторони, які будуть 100% компенсовані по приїзду в Нарву. (приблизна сума витрат до 7000 грн).

Країни-учасниці: Україна, Литва, Естонія, Росія.

 Онлайн-форма для участі у відборі за посиланням

Дедлайн прийому заявок: 12 вересня 2018 року.

 “Step2Success” – це міжнародний проект у форматі молодіжного обміну, який орієнтований на молодь, що бажає розвинути навички лідерства та підприємництва, а також що бажає отримати досвід командної роботи.

“Step2Success” – проект, який допоможе поліпшити ваші здібності у вербальній і невербальній комунікації, і розвинути творчі здібності, щоб використати їх, як інструмент досягнення поставлених цілей.

“Step2Success” – проект, в якому ми познайомимо вас з новими методиками неформальної освіти і де ви отримаєте новий досвід.

 Ми пропонуємо вам зменшити розрив у ваших знаннях про підприємництво, самозайнятість і інтеграцію. Ми допоможемо молодим людям стати бізнес-доброзичливими і допоможемо їм трансформувати свої творчі ідеї. Ми мотивуємо вас стати більше соціально активними людьми. Отримавши нові знання, ви станете набагато успішніші.

Координатор обміну: 066-311-34-66 – Анастасія