Молодь Далівського університету братиме участь у конкурсі бізнес-планів

У квітні-травні 2009 року Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з державним комітетом України з питань регулярної політики та підприємництва проводить XI Всеукраїнський конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді. Регіональний тур конкурсу, де братимуть участь і студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, відбудеться у лютому-березні поточного року. Завдяки щорічному Всеукраїнському конкурсу бізнес-планів молодь залучається до ведення бізнесу шляхом підтримки її підприємницьких ініціатив. Конкурс проводять у двох номінаціях: “виробництво, сфера послуг і торгівля” та “соціальний проект”. До 1 квітня 2009 року приймаються заявки на участь в конкурсі бізнес-планів за адресою: м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ, 9, к. 403.