Молоді активісти зустрілися у Далівському університеті

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля пройшла презентація Європейського молодіжного парламенту. Європейський молодіжний парламент – Україна (ЄМП – Україна) – міжнародна молодіжна громадська організація, заснована у 2000 році ініціативною, творчою та енергійною молоддю. Він об’єднує молодих людей з усієї Європи з метою надання можливості активної участі у побудові нового Європейського суспільства. Організація є громадською, аполітичною, неприбутковою. Організаторами зустрічі у Луганську виступив Відділ Регіонального Розвитку ЄМП-Україна та група студентів Далівського університету. На презентації учасникам розповіли про історію, структуру та цілі Європейського молодіжного парламенту. Гості розповіли про власний досвід участі у парламенті. «Розвиток представництв ЄМП в регіонах є одним з головних пріоритетів ЄМП-Україна у цьому році, – розповіла Член Правління з питань Регіонального Розвитку Катерина Кодруніна. – Ми маємо надію, що наступний активний регіональний центр буде засновано у Луганську». Учасники зустрічі отримали запрошення на членство у ЄМП-Україна. Надалі планується проведення презентацій ЄМП та ознайомлення молоді Луганщини з цією організацією.