Молоді вчені СНУ ім. В.Даля розвинули комунікативні навички у поширенні власних досліджень

Співробітники Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, завідувач кафедри економіки та підприємництва, доцент Інна Семененко і викладач кафедри германо-романської філології та перекладу Альона Бовт, взяли участь у програмі підтримки розвитку молодих науковців Researcher Connect, яка проводилась Британською Радою в Україні на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» з 23 по 25 лютого 2017 року.

Інна Семененко, Том Спейн та Альона Бовт

Програма проходила у вигляді 3-денних тренінгових семінарів, спрямованих на розвиток комунікативних навичок молодих вчених для поширення результатів власних досліджень на міжнародній науковій арені. Протягом насичених та захопливих занять 20 учасників дізнавалися, як слід презентувати себе, наскільки важливо знати свою аудиторію, як писати чіткі та переконливі пропозиції для отримання коштів на реалізацію власних проектів, як вдало писати анотації до статей і як робити вражаючі презентації.

Заняття проводив Том Спейн – тренер, консультант, розробник курсів та науковець Центру досліджень в галузі EMI (Англійська як засіб викладання) Оксфордського університету.