Молоді вчені та студенти Далівського університету отримали на міжнародному конкурсі інновацій і розробок 10 золотих медалей

На V Міжнародному конкурсі молодіжних інновацій і розробок «Новий час» студенти та аспіранти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля завоювали 10 золотих і 3 срібних медалі за свої розробки у різних галузях науки.

У цьому році конкурс проходив під гаслом: «Стійкий розвиток під час змін». Університет представив наукові розробки, на які були отримані патенти в 2009-2010 роках за участю студентів та аспірантів віком до 25 років.

Активна робота в інноваційно-винахідницької діяльності принесла кільком факультетам 10 золотих і 3 срібних медалі: факультет систем рейкових комунікацій – 4 золоті та 2 срібні медалі; Інститут хімічних технологій – 2 золоті медалі; факультети природничих наук, прикладної механіки і матеріалознавства, комп`ютерних наук, логістики – по одній золотій медалі; Технологічний інститут було відзначено срібною медаллю.

Крім цього, за результатами участі Далівський університет отримав нагороду – «Приз Молодіжного конкурсу «Новий час».

Підготувала: Тетяна Вауліна