Молодіжна акція «Сигаретку на конфетку»

Напередодні Дня молоді у Сєвєродонецьку пройшла молодіжна акція «Сигаретку на конфетку», яку організували відділ молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради спільно зі студентською молоддю СНУ ім. В.Даля (Ганна Какауліна, Михайло Добровольський, Павло Омельчак, Альона Лазарєва, Владислав Шамордін, Юлія Головіна) та ДНЗ «Сєвєродонецький професійний ліцей» (Каріна Нехристова, Діана Голубнича, Ольга Паруна, Уляна Тімашова).

Йдучи вулицями міста, молоді активісти пропонували людям, що палять, хоча б на один день відмовитись від шкідливої звички. В обмін на цигарки дарували шоколадні цукерки і буклети із цікавими фактами з історії виникнення і розповсюдження тютюну та переліком проблем, які створюють самі для себе курці.

Більшість перехожих із задоволенням обмінювались позитивними емоціями, посмішками, а головне – сигаретами на цукерки. Хоча були й такі, що не захотіли брати участь в акції.

«Підтримка молоді в усіх сферах діяльності дуже важлива, бо саме у молоді виникають креативні ідеї змінити на краще нашу країну», – розповів Олексій, учасник акції.

За дві години «патрулювання» вулицями міста студентська молодь обміняла 1 кілограм цукерок на десятки сигарет.

«Ми сподіваємось, що хоча б кілька людей сьогодні замислились, навіщо палять, і завдяки нашій акції назавжди відмовляться від шкідливої звички», – сказала Ганна Какауліна, голова студентської координаційної ради СНУ ім. В.Даля.

Відділ молоді та спорту завжди підтримував студентські ініціативи, а тим паче якщо молодь виступає за здоровий спосіб життя, чисте довкілля чи активне студентське дозвілля. Будемо й надалі зміцнювати творчий тандем «влада-молодь» для плідної співпраці, організації та реалізації кращих проектів та заходів студентської молоді.