Print

Молодіжний табір Peace Camp у Страсбурзі, заявки до 20 квітня

 

Молодіжний табір запрошує молодь і молодіжні організації з конфліктуючих регіонів для встановлення міжкультурного діалогу і навчання способів вирішення конфлікту дотримуючись прав людини під час табору і після його завершення.

Молодіжний табір Peace Camp був організований Радою Європи в 2003 році для того, щоб зібрати разом молодь з регіонів, які конфліктують і допомогти їм встановити діалог і співпрацю. Під час табору учасники будуть навчатися мистецтву встановлення міжкультурного взаєморозуміння, діалогу та вирішення конфлікту дотримуючись права людини.

Грант: оплата витрат, коли: 10 – 18 липень 2016. Транспортні витрати будуть повернуті кандидатам після того, як вони нададуть відповідні документи, які відповідають вимогам Ради Європи і тільки тим кандидатам, які будуть перебувати в таборі весь період проведення табору. Рада Європи відправить лист-запрошення кожному учаснику для того, щоб він міг отримати візу. Після надання квитанцій і необхідних документів витрати на отримання візи будуть відшкодовані. Також організатори оплачують проживання всім учасникам табору на час проведення табору.

Подавати заявки на участь в таборі можуть:

• Кандидати у віці від 18 до 25 років.

• Кандидати, які відмінно володіють англійською мовою.

• Кандидати, які можуть перебувати в таборі від початку до кінця.

• Кандидати, які відкриті, цікаві, цінують різноманітність і готові дізнатися побільше один про одного і реаліях інших учасників табору.

• Кандидати, які мають високу мотивацію до навчання міжкультурного діалогу, прав людини і демократії.

• Кандидати, які залучені до роботи молодіжних організацій в своєму регіоні і можуть провести зустрічі присвячені світу в своєму регіоні.

• Кандидати, які мають почуття відповідальності за свої дії.

• Перевага віддається кандидатам, які беруть участь в роботі молодіжних організаціях, мережах, формальних, або не формально групах, які можуть їх підтримати на протязі всього терміну табору, а потім при проведенні зустрічей присвячених світу вдома.


У 2016 році в таборі  представникам з України перевага віддається учасникам з регіонів Луганська і Донецька. Для участі в таборі необхідно зареєструватися на сайті організаторів. Лист від організації, яка може підтримати учасника можна завантажити безпосередньо на сайт, відправити на меіл, або по факсу, або поштою.

Будь-які питання з приводу табору, фінансування, або умов прийому можна відправляти на eyc.programme@coe.int.

Контакти: eyc.programme@coe.int,

http://www.mladiinfo.eu/wp-content/uploads/2016/03/Call_for_participants_YPC_2016.pdf