Print

Молодіжний Тур Миру 2016

 

Учасники отримають розуміння і певні навички для поглиблення терпимого ставлення до різноманіття.

Миротворча організація PAX уже вдруге в Україні проводить Молодіжний Тур Миру. Мета туру – зближення молодих лідерів, для обміну ідеями та досвідом, для стимулювання відкритості та толерантності для людей з різними точками зору та переконаннями, щоб разом сформулювати та втілити підхід для досягнення миру в країні.

За десять днів учасники відвідають три різні місцевості – східну, центральну та західну Україну. За цей час учасники отримають розуміння і певні навички для поглиблення терпимого ставлення до різноманіття, а також способи використання отриманих знань у повсякденному житті.

Вас запрошують до участі, якщо ви:

  • віком від 17 до 28 років;
  • володієте українською та російською мовою;
  • у певній мірі займаєтесь  (або прагнете займатися)  суспільним життям (як  волонтер, в студентському русі, церкві, задіяні в місцевій політиці чи активізмі, і т.д.);
  • відкриті до можливості проживати в гостьових будинках монастирів або парафій та протягом туру брати активну участь у відкритих дискусіях, різноманітних конкретних заходах і розмовах на серйозні теми.

Для участі в Молодіжному Турі Миру 2016 необхідно заповнити заявку та відправити її на електронну пошту turmyru2016@gmail.com.

Усі витрати пов’язані з Туром бере на себе організація.

Коли: 23 липня – 3 серпня

Дедлайн подачі: 10.07.2016

Вартість: безкоштовно

Подати заявку: https://goo.gl/qBYBVH