Молодий науковець СНУ ім. В. Даля отримав 100-й патент

Доцент кафедри залізничного, автомобільного транспорту і підйомно-транспортних машин СНУ ім. В. Даля, к.т.н. Максим Ковтанець перейшов ювілейний рубіж у 100 патентів на винаходи і корисні моделі.

Інноваційні технічні рішення, захищені патентами України, зацікавили низку підприємств галузі залізничного транспорту. Молодий науковець є лідером не лише за цим показником. Минулого року він став переможцем у номінації “Вчений року-2019“ серед кандидатів наук університету. Вітаємо Максима Володимировича і бажаємо нових творчих успіхів!

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля є одним із визнаних лідерів з винахідницької діяльності в Україні.

За офіційними даними Укрпатенту наш університет має 2248 патентів на винаходи і корисні моделі, що дозволяє університету знаходитися за цим показником у першій десятці університетів України. Визнаними лідерами-винахідниками в університеті є заслужені винахідники України д.т.н., проф. Горбунов Микола Іванович (автор 323 патентів) та к.т.н., доц. Могила Валентин Іванович (автор 186 патентів).