Print

МОН України затвердило перелік проєктів наукових робіт та експериментальних розробок молодих вчених, які отримають державне фінансування

 

СНУ ім. В. Даля у 2021 році отримає державне фінансування для проведення науково-технічних розробок молодих вчених. Зокрема пройшов конкурсний відбір та увійшов до переліку переможців проєкт «Розробка ресурсозберігаючого екологічного методу підвищення безпеки експлуатації залізничного транспорту підвищенням енергоємності гальмівних систем».

Зазначений проєкт отримав 87 балів. Загальний обсяг його фінансування – майже півтора мільйона  гривень (1499,4 тис. грн), третину цієї суми буде виділено у перший рік роботи над проєктом.

Вітаємо з цією перемогою керівника наукової теми Володимира Ноженка та його команду. Також висловлюємо подяку за співпрацю керівництву ПАТ «Укрзалізниця», яке надає нашим вченим доступ до випробувальних полігонів. Саме там наші колеги отримують необхідну для дослідження інформацію та експериментальні дані.

Нагадаємо, що конкурс проєктів проводиться для молодих вчених, які працюють або навчаються у закладах вищої освіти, що належать до сфери управління МОН. Державне фінансування з січня 2021 року отримають 54 проєкти.