Мовний практикум від американської студентки

Сара Вуд – студентка 4 курсу факультету сучасних і класичних мов та комунікації Університету Кентуккі (США). На запрошення керівництва СНУ ім. В.Даля вона проводить на волонтерських засадах інтенсивні курси з англійської мови для викладачів, аспірантів і магістрів нашого Університету. Програму курсів, теми бесід розробила викладач кафедри іноземних мов та професійної комунікації Інституту міжнародних відносин Наталія Барвіна.

Сара Вуд

Звісно, ці зустрічі не є класичними уроками, адже Сара не викладач. Однак для людей, що прагнуть покращити рівень володіння мовою, користь від курсів буде неоціненною. Адже особисте спілкування з носієм сучасної американської англійської мови дає набагато більше, аніж читання чи переклад текстів.

І це не лише поповнення лексичного запасу. Основне завдання курсів – міжнародне, міжкультурне спілкування, використання можливості більше взнати про життя та побут американців. Це чудова нагода збагатити свої знання, свій життєвий досвід як для далівців, так і для нашої гості.

Сара хоче більше дізнатися про місцеву історію та культуру, взагалі про наших людей. За її словами, вона вже помітила, що українці, незважаючи на зовнішню похмурість, більш емоційно відкриті, більш відверті, аніж американці з їхньою знаменитою усміхненістю. Наші люди посміхаються нечасто, однак від цього не стають менш гостинними та приязними, тому й нема сумніву, що і далівці, і американська студентка отримають від курсів якнайбільше для культурного взаємозбагачення.