Print

Музичний подарунок для Університету

 

Літературно-музичний захід «З днем народження, Університет!» пройшов у головному корпусі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Вступне слово пошани й подяки рідному навчальному закладу виголосила декан факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки  Альона Федорова.

А студент 2-го курсу кафедри психології та соціології Валерій Пліско продекламував вірша, написаного ним самим до 97-ї річниці створення СНУ ім. В.Даля.

Із покоління в покоління

Ми переймаємо знання.

Встаємо кожен день зрання,

Нові знання щоб здобувати,

Тебе, наш Далю, прославляти.

Щоб пам’ятали на віки

Немарно прожиті роки.

Із творчим привітанням до вишу завітали викладачі та вихованці Сєвєродонецького обласного музичного училища ім. С.Прокоф’єва. У натхненному виконанні студентів училища прозвучали народні й сучасні пісні, музичні композиції різних епох і жанрів. Сильні молоді голоси, чарівні звуки фортепіано, баяну й акордеону, скрипки й домри заповнили будівлю Університету, створюючи по-справжньому святковий настрій в усіх присутніх.

Альона Федорова зазначила, що СНУ ім. В.Даля в цілому, і зокрема факультет гуманітарних наук, психології та педагогіки мають давні дружні стосунки з музичним училищем, учні та викладачі якого часто виступають на різноманітних заходах вишу. Однак цього разу концерт видався найкращим за усі попередні. Що й підтвердили глядачі гучними схвальними оплесками.