Print

N-ost пропонує гранти на проведення транскордонних журналістських проектів

 

Команди, які включають фрілансерів і штатних журналістів, фотографів або фахівців в області візуального сторітеллінгу, які співпрацюють з авторитетними медіаорганізаціями, можуть подати заявки на ці гранти.

Агентство n-ost проводить програму Reporters in the Field, яка пропонує гранти розміром до 8 000 євро на проведення транскордонних проектів.

Проект повинен мати відношення як мінімум до двох з цих країн: Албанія, Андорра, Вірменія, Австрія, Азербайджан, Білорусь, Бельгія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Хорватія, Кіпр, Чеська республіка, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Грузія, Греція , Німеччина, Угорщина, Ірландія, Італія, Косово, Латвія, Литва, Македонія, Чорногорія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Республіка Молдова, Румунія, Росія, Сербія, Іспанія, Словаччина, Словенія, Швеція, Швейцарія, Туреччина, Україна і Великобританія. Члени команди також повинні жити і працювати як мінімум в двох з цих країн.

Грант розрахований на оплату транспортних витрат і винагороди членам команди.

Як мінімум два члени кожної з обраних команд повинні будуть взяти участь в семінарі, який пройде в Берліні з 15 по 17 червня.

Заявки приймаються до 25 березня.

Більш детальну інформацію (англійською та німецькою мовами) можна знайти тут.

Джерело: Міжнародна журналістська мережа.