На базі спорткомплексу Далівського університету IV Міжнародний турнір пам’яті В.В.Шигалєвського відкрив сезон софтболу

Жіноча софтбольна команда «Ніка-Далівський університет» Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля у IV Міжнародному турнірі пам’яті В. В. Шигалєвського посіла друге місце. Турнір пам’яті В.В.Шигалєвського заснували гравці команди «Ніка» у 2004 році, вшановуючи пам’ять засновника та тренера команди, заслуженого тренера України Володимира Валентиновича Шигалєвського. Вже третій рік змагання мають статус Міжнародних. Цього року у змаганнях взяли участь шість команд: «Ніка-Далівський університет», «ЮНІКА» (молодший склад команди «Ніка»), гості турніру – «Каліта-1 ОГУ» та «Каліта-2» (Московська область), «Дончанка» (Донецька область), КНТУ (м. Кіровоград). У грі за третє місце «КНТУ» обіграла команду «Каліта-2». Запекла боротьба розгорнулася за перше місце між командами «Ніка-Далівський університет» та «Каліта-1 ОГУ». З рахунком 2:1 гості вибороли золото. Крім призових медалей кращі гравці команд отримали персональні нагороди. «Перемога заради перемоги – це не наш девіз. Ця гра відкриває сезон, дає старт для нових ідей та змін, – розповів тренер команди «Ніка» Василь Кісиль. – Зараз ми готуємо нових гравців та активно ведемо підготовку до участі у Кубку Європейських чемпіонів, що пройде у вересні». За результатами змагань місця розподілились наступним чином: четверте місце отримала команда «Каліта-2», п’яте – «ЮНІКА», шосте – «Дончанка».