На Чемпіонаті світу з аеробіки Україну представить команда СНУ ім. В.Даля

Обидва склади команди з фанк-аеробіки Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля на Відкритому чемпіонаті з аеробіки та фітнесу серед студентів в номінації «фанк-аеробіка» вибороли відповідно друге та третє місце, тим самим забезпечивши собі участь у Чемпіонаті світу.

Всього у змаганнях взяли участь команди з 12 областей України, а також гості з Росії та Молдавії. У номінації «фанк-аеробіка», в якій виступали обидва склади команди університету, за звання кращих змагалися 11 команд. Згідно правил, максимальна кількість команд від однієї області у фіналі не повинна перевищувати дві. Тож, за підсумками змагань перший склад команди СНУ ім. В.Даля посів друге місце, другий склад – третє.

Тим самим, якщо порівнювати показники другого складу цього та минулого років, то результат піднявся на два пункти. Тренер Олена Капустіна відзначила сильний ривок у професійності виконання. На новий ступінь майстерності спортивного Олімпу піднялися і окремі учасники команди – змагання підтвердили для 11 з них звання кандидатів в майстри спорту.

Таким чином, чемпіонат став трампліном команди для виходу на світовий рівень, оскільки лідируючі позиції за наслідками річних змагань є путівкою на Чемпіонат світу з аеробіки, який пройде в кінці липня у США (Лас-Вегас). Україну на цих змаганнях представить ще команда з міста Запоріжжя. «У змаганнях такого рівня наша команда ніколи не брала участь, – розповіла тренер команди майстер спорту з аеробіки Олена Капустіна. – Це, безумовно, новий та дуже серйозний рівень, і, звичайно, неоціненний досвід. Час ще є, тому до Чемпіонату світу ми підготуємо нову композицію».

Зараз команда трьома складами (два основних і юніорський) готується ще до наступних змагань – відкритого Кубка Азовського моря, який пройде в Бердянську на початку липня. Для другого складу і юніорів ці змагання будуть завершальними в сезоні, а для першого складу – розігрівом для виступу на Чемпіонаті світу.