На честь Дня студента найкращі студенти-далівці отримають путівки до Криму

В Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля на честь Міжнародного дня студента, який відзначається 17 листопада, відбудеться загальноуніверситетський фінал конкурсу „Студент року – 2006”. Мета проведення свята – підвищення ролі студентства в громадському та політичному житті Луганська, популяризація серед широкого загалу учнівської та студентської молоді, пропаганда здорового образу життя. В період свят планується також провести дні студентського самоврядування, конференції, презентації, нагородити студентів-активістів, відмінників навчання, переможців олімпіад і конкурсів Почесними грамотами університету. П’ятий рік поспіль 32 тисячі 886 далівців щорічно змагається у престижному загально університетському конкурсі „Студент року”, який став традиційним. „Кожного року у цей традиційний конкурс ми вносимо щось нове. Цього разу окрім дипломів та подарунків всі чотирнадцять учасників отримають безкоштовні путівки на узбережжя Чорного моря. Цей крок має для нас великий соціальний сенс, оскільки чимало студентів не в змозі побавити себе такими подарунками”, – прокоментувала подію проректор з науково-педагогічної, соціальної і виховної роботи СНУ імені В. Даля Галина Щедрова. Всі номіновані до конкурсу студенти – активні учасники громадського життя університету, переможці конкурсів, працьовиті творці, наділені відмінними розумовими здібностями, винахідливі, дослідники та активні учасники Міжнародних, Всеукраїнських науково-практичних конференцій за різноманітними аспектами сучасної української освіти. Переможці були представлені у таких номінаціях як „Цілеспрямована особистість”, „Ініціативність”, „Винахідник”, „Друг довкілля”, „Милосердя”, „Лідер” та багато інших не менш цікавих звань. Кожен із учасників конкурсу отримає диплом, подарунки та матеріальну винагороду від ректорату та профспілкової організації студентів університету.